ГоловнаДім ProstoWayСкільки разів за осінь потрібно підживлювати гортензії

Скільки разів за осінь потрібно підживлювати гортензії

Гортензії прекрасні та розкриваються в усій красі, якщо за ними вчасно доглядати. З настанням осені про це також потрібно пам’ятати. Гортензіям потрібно забезпечити підживлення, тому не пропустіть важливий етап догляду.

Для чого гортензіям осіннє підживлення

За сезон цвітіння рослина використала запаси поживних речовин. Потрібно закрити по ним дефіцити для нормального зимування. Саме восени відбувається закладання бруньок для цвітіння наступного сезону. Чим краще доглядати восени за гортензією, тим пишніше вона буде цвісти в наступному сезоні. Зрештою, з настанням весни кущ гортензії буде готовий до активного росту.

Чим підживити гортензію

Восени потрібно буде провести два підживлення. Зверніть увагу, що в використовуваних засобах потрібно, щоб азот був відсутній або ж в мінімальних дозах. Садівники рекомендують застосовувати мінеральні підживлення, але не органіку.

Гортензії в осінній період можна підживлювати такими засобами: борофоска, калімагнезія, сульфат калію, суперфосфат, монофосфат калію. Найбільш швидкий за дією саме останній засіб. Монофосфатом калію можна підлити під корінь та обробити по листю.

Якщо погода стоїть посушлива в вересні, тоді зробіть наступне. Спочатку полийте кущ простою водою. Потім дещо підкисліть ґрунт розчином лимонної кислоти. Через добу підлийте під корінь добривом. На 10 л води потрібно розчинити 10-15 г монофосфат калію.

Перше підживлення проводять в вересні, а друге — після обрізки гортензії. Для внесення добрива підійде будь-яке з перелічених у статті. Якщо у вас комплексне осіннє добриво, можна також ним. Дачники зазначають, що гортензії на нього також добре реагують.

Читайте також:

Що восени потрібно зробити з гортензією: 4 етапи догляду

Схожі новини

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...

П’ять вагомих причин почати вирощувати традесканцію Нанук

Про цю рослину знає багато людей, хоча більше за зовнішнім виглядом, ніж за назвою. Так зазвичай і трапляється....

Рекомендована квітникарями концентрація розчину з аміаком для підживлення домашніх рослин

Підтримувати домашні рослини необхідно регулярними підживленнями. Наприклад, квітникарі рекомендують використовувати аміак. Він потрібен для випадків невідкладного живлення, коли...