ГоловнаДім ProstoWayПросте підживлення у червні допоможе вдвічі збільшити головки цибулі

Просте підживлення у червні допоможе вдвічі збільшити головки цибулі

На грядці будь-яка культура буде рости краще, якщо забезпечувати вчасним та комплексним підживленням. Залежно від вегетативного періоду, потрібні різні добрива. Сьогодні поговоримо про цибулю та яких засобів вона потребує в червні.

Добрива для цибулі

В червні культура знаходиться в середній чи пізній стадії росту. За стандартами землеробства вона потребує калій, фосфор та азот. Закрити дефіцити за цими поживними речовинами можна як органікою, так і мінеральними добривами.

Пізню цибулю, яка ще знаходиться на стадії формування голівок, рекомендується підживлювати курячим послідом. Він є джерелом азоту, але й інші речовини також входять в склад органічного добрива.

Потрібно залити 5 кг курячого посліду 10 л води. Розчин повинен настоятися протягом 5 днів. Далі концентрат розводять водою. На 0,5 л настою доливають 10 л води, 3 ст.л фітоспорину та обприскують по зеленій масі.

Якщо є озима цибуля, яка вже лежить на землі, вона також потребує підтримки. Продовжується нарощування розміру коренеплодів. Рекомендується вносити монофосфат калію або калієву селітру. На 1 ст.л. засобу 10 л води. Розчином поливають грядки. Коренеплоди додадуть в розмірах та будуть здоровими. Врожай буде радувати, а весь секрет саме в добривах.

Читайте також матеріал про добрива для томатів

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...