ГоловнаДім ProstoWayЩо категорично не треба робити герані, якщо в зимовий період сохне листя

Що категорично не треба робити герані, якщо в зимовий період сохне листя

Взимку за рослинами потрібен менший догляд, ніж в інші сезони та в період цвітіння. Проте це не означає, що герань просто собі стоїть в кутку та її ніхто не рухає. Від зміни мікроклімату, сухості повітря, пониженій вологості у рослини може почати сохнути листя. Щоб не погіршити стан рослини, потрібно знати, чого не треба робити в таких випадках.

Темний кут. Не ставте герань чи пеларгонію в темне місце. Цій рослині потрібно світло. Якщо ви хочете спостерігати за розвитком рослини та бутонізацією, тоді їй потрібно не менше 12 годин світлового режиму. Взимку потреба у цьому факторі зберігається.

Тепла кімната. Не ставте герань в теплу кімнату з батареями. Якщо температура буде підійматися до 25-27 градусів, рослина почне сохнути. Оптимально, щоб було не вище за +20 градусів. При потребі провітрюйте частіше приміщення. Щоб уникнути перепадів температури при відкритому вікні або балконі, прикрийте рослиною.

Часті поливи. Взимку потрібно зменшувати кількість поливів. Тримати в абсолютній сухості не треба, але й часто поливати також. Герань не любить часті поливи. Було б непогано в кімнаті періодично включати зволожувач повітря. Так підтримувався би рівень вологи, але без потреби частих поливів.

Читайте також:

Як підготувати багаторічні квіти до зими: клематиси та лілейники

Схожі новини

Три вимоги до ґрунту, щоб заміокулькас ріс вдвічі швидше

Заміокулькас належить до тих рослин, про які часто говорять, що вони невибагливі до догляду та умов вирощування. В...

Які домашні квіти вирощують в мінеральному субстраті, щоб у господарів не було алергії

У людей, які страждають на алергію, не завжди виникає думка, що це може бути від домашніх квітів. Навіть...

Вермикуліт та перліт — не переплутайте, щоб рослини не загинули

Серед квітникарів-початківців є така тенденція, що вони намагаються використати в межах горщика найрізноманітніші матеріали, добрива, компоненти для субстрату....

Що треба знати про вдале висівання еустоми в листопаді

Прекрасні та ніжні еустоми потрібно висівати в листопаді. Вони проростають досить повільно та довго, тож в насіння буде...