Зелений газон з м’якою зеленою травою. По ній так приємно ходити та просто милуватися нею. Але в певні моменти газон втрачає привабливість. На ньому з’являються ділянки с сухими оазисами, втрачається рівномірність росту. Садівники розповіли, що може стати причиною такої прикрості.
Патологічні стани газонів
Спрага. Пройдіть по траві. Якщо ви бачите, що залишається слід, трава не відновлюється, це свідчить про необхідність поливу. Трава в’яне.
Гриби. Якщо на вашому газоні починають рости гриби, це означає тільки одне — підвищена вологість. При частих поливах вихід тільки один — скоротити їх кількість.
Підживлення. Якщо ви перевищили потрібну кількість з думкою про найкращий догляд, тоді вам треба певний час не вносити добрива. Зловживання добривами може призвести до опіків газону. Виправити ситуацію допоможе полив. Включайте поливалки, нехай працюють, щоб змити та розщепити добрива.
Шкідники. Огляньте газон на наявність коричневих плям. В тому місці викопайте частину газону та подивіться чи є личинки. Якщо є, вони їдять ваш газон. Потрібні інсектицидні обробки.
Щільність. Якщо вона підвищена, без аератора не обійтися. Щільний ґрунт не дає можливості рослинам дихати. Виправляйте ситуацію. На крайній випадок аератор можна орендувати.
Читайте також: