ГоловнаДім ProstoWayЗа якими ознаками можна відрізнити павутинного кліща та дефіцит магнію

За якими ознаками можна відрізнити павутинного кліща та дефіцит магнію

На вигляд ознаки схожі, але дефіцит магнію та павутинний кліщ на листі потрібно вміти відрізняти. В першу чергу це впливає на прийняті рішення щодо обробки та вибір препаратів для неї. Відмінности таки в них є.

За якими ознаками відрізнити

Іноді дачники проходять справжній челендж, щоб відрізнити шкідників від ознак хвороб чи певних дефіцитів. Так само все відбувається й у випадку недостатньої кількості магнію в рослинах та розмноженні павутинного кліща.

Подивіться уважно на зовнішню частину листя. При дефіциті магнію є жовті чіткі плями на поверхні листя. Якщо перевернути листя, то в місцях плям можна побачити легке просвічування. Зворотна сторона при цьому залишається чистою.

При наявності шкідників поверхня має хаотично розташовані плями. Листя починає сильно жовтіти повністю. На краях можна бачити маленьку павутину. Якщо подивитися на зворотну сторону листя, там ніби розсип найдрібнішого сміття. І чорні та оранжеві крихітні точки — павутинний кліщ.

При шкідниках рослину потрібно обробити «Фітовермом», а при дефіциті магнію обприскувати по листу сульфатом магнію в пропорцій 1 г на 1 л води. Зокрема, розчин треба підлити під корінь.

Схожі новини

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...

П’ять вагомих причин почати вирощувати традесканцію Нанук

Про цю рослину знає багато людей, хоча більше за зовнішнім виглядом, ніж за назвою. Так зазвичай і трапляється....

Рекомендована квітникарями концентрація розчину з аміаком для підживлення домашніх рослин

Підтримувати домашні рослини необхідно регулярними підживленнями. Наприклад, квітникарі рекомендують використовувати аміак. Він потрібен для випадків невідкладного живлення, коли...