ГоловнаДім ProstoWayЯку вибрати нитку для гнотового поливу фіалок, щоб він точно працював

Яку вибрати нитку для гнотового поливу фіалок, щоб він точно працював

Фіалкам може подобатися звичайний полив за допомогою лійки. Верхнє зволоження може призвести до початку процесу гниття та втрати рослини, яка потенціально може цвісти цілий рік. Щоб не ризикувати квітникарі рекомендують використовувати гнотовий тип поливу, для якого важливо вибрати правильну нитку.

Чи всі нитки можна використовувати

Для гнотового поливу використовують різні види мотузок та ниток. Вибір залежить від складу матеріалу, діаметру, а також його можливості працювати з вологою. Для фіалок підійде не кожен матеріал.

Квітникарі рекомендують вибирати один з трьох видів: бавовняні, льняні або синтетичні нитки. Досить часто перевагу надають бавовняним. Вони доступні, розповсюджені та добре вбирають вологу, утримують її. Важливо, що вони не містять шкідливих речовин, тому безпечні для рослини. Льняні нитки також є хорошим вибором. Вони, як і бавовняні, належать до натуральних матеріалів.

Також для матеріалів використовують синтетичні нитки. Їх виготовляють з нейлону та поліестеру. Вони можуть довше знаходитися в роботі порівняно з натуральними нитками, не втративши ефективність вбирати та утримувати вологу для рослини.

Гнотовий полив для фіалок забезпечує рівномірний розподіл вологи та знижує ризик загнивання кореневої системи. Окрім того, з таким типом поливу рослину можна залишити на тривалий час без нагляду, якщо ви поїдете у відпустку чи у справах. І не треба нікому давати ключі від квартири, щоб приходили та поливали ваші рослини.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...