Доведено, що від додаткового підживлення коренеплоди значно покращуються за своїм виглядом, розміром, якістю. Дачники та експерти рекомендують чимало способів, чим можна вплинути на вирощувану культуру. Пропонуємо вам три популярних та ефективних добрива.
Сірчанокислий калій. Це безхлорне концентроване калійне добриво. Воно покращує фотосинтез, підвищує стійкість до перепаду температур, сприяє накопиченню крохмалю, зміцнює розвиток кореневої системи. Поливають картоплю розчином 10 г на 10 л води.
Сечовина (карбамід). Одне з найпотужніших добрив для картоплі. Розхід становить 1 відро розчину на 1 сотку ділянки. Розчин в пропорції 1 ст.л. карбаміду на 10 л води. З сечовиною поводьтеся обережно, не треба її переливати. Бо надмірна кількість добрив може мати зворотний ефект щодо врожайності.
«Зелене» добриво. Для його приготування підійде скошена трава. Або нарвіть, якщо у вас немає. Туди ж кропиву додайте, кульбабу. Загалом все зелене підійде. Заповніть відро на ⅕, а решту долийте водою. Залиште настоюватися на 5 днів. Розчиніть настій в 10 разів. Полийте картопляні кущі.