Як і кожна рослина, спатифілум всім своїм виглядом може продемонструвати проблеми, які його турбують. Потрібно звертати увагу на зовнішні ознаки та не ігнорувати їх. При правильному догляді, логічно, що рослина буде рости активно, а листя зеленітиме та ставатиме ще кращим.
Що зі спатифілумом
Зробіть уважно огляд рослини. Якщо ви бачите, що листя сухе та коричневе по краях, на ньому різні плями, однозначно діставайте рослину з горщика. Потрібен контроль кореневої системи.
Струсіть з коріння ґрунт. З ймовірністю 90% ви побачите, що є гнилі корінці. Уважно дивіться, бо вони можуть бути як в нижній частині, так і в верхній. Їх потрібно видалити. Обережно підріжте.
Тепер спатифілум потрібно пересадити в чистий горщик з новим ґрунтом. Якщо рослина була у великій місткості, поміняйте на меншу. Горщик повинен бути зовсім трохи більше за кореневу систему.
Ґрунт для спатифілума можна зробити наступним: 60% кислого торфу, 15% кокосових чипсів. 10% вугілля та 15% дрібної кори. Кореневу шийку заглиблювати не треба. А листя треба підстригти в тих місцях, де є коричневі краї та плями.
Для кращого вкорінення після пересадки зробіть поживний полив. В ньому повинні бути «Циркон» (6 крапель), «Превікур» (2 мл) та лимонна кислота (2 г). Зверніть увагу на полив. Між кожним з ним рослину не треба пересушувати.
Читайте також: