ГоловнаДім ProstoWayЯк захистити сливу від трьох видів шкідників, які знищують врожай на 70%

Як захистити сливу від трьох видів шкідників, які знищують врожай на 70%

Смачні та соковиті сливи ще треба виростити, а до того часу вести майже нерівний бій зі шкідниками. В цьому плані сливове дерево складне для вирощування. Шкідники так і атакують його. Прикро бачити гарні сливи, але пошкоджені.

Три види шкідників

Найчастіше сливу атакують плодожерка, садовий пильщик та довгоносик-квіткоїд. Останній заселяється в бутони та просто їх з’їдає. Середина для нього найсмачніша, тому зав’язуватися плоди не будуть мати з чого. А решта шкідників ласують сливовими плодами. Плодожерка здатна знищити майже весь врожай.

Як захистити дерево

Восени потрібно зібрати та спалити всі плоди, які впали з дерева. В них точно хтось вже є. Листя та сміття під деревом також треба прибрати та спалити.

В період обробки дерева від грибкових захворювань одночасно треба виконувати обробку фунгіцидами. Для цього використовують «Актеллік», «Хорус» и «Скор».

Обробки проводять наприкінці травня. Потрібно дочекатися, коли впаде до 75% пелюсток з квітів та бджоли припинять свою роботу щодо збирання нектару, тоді обробляють.

До моменту розпускання листя на деревах можна використовувати пояси з липким клеєм, який не засихає. Обмотують стовбур в 2-3 шари бинтами та просочують цим спеціальним садовим клеєм. Періодично треба оновлювати його. До моменту розпускання листя шкідники на нього будуть ловитися.

Читайте також:

Зольна витяжка проти парші плодових дерев: як зробити розчин для обробки

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...