ГоловнаДім ProstoWayНазвано схему літнього підживлення груші для щедрого врожаю

Названо схему літнього підживлення груші для щедрого врожаю

Груші можна назвати конкурентками яблук. Залежно від сорту можна виростити дуже смачні та ароматні плоди. А з них зварити варення, джеми. І просто поїсти в сезон дуже смачно. Щоб виріс багатий врожай груш, приділіть увагу літньому підживленню садових дерев.

Правила літнього внесення добрив

Починати вносити добриво потрібно не раніше другої половини червня. Роблять це позакореневим способом. В цей період дерево найбільше потребує азотного підживлення. Обприскування листової частини дерева дає можливість значно швидше надати рослині потрібні мікроелементи.

Друге обприскування для груші потрібно провести в наступному місяці. У липні також це роблять з використанням азотовмісних препаратів.

Через два тижні після цього вносять наступну порцію добрив. На цей раз вони повинні містити калій та фосфор. Зверніть увагу на важливий момент. Вносять калійно-фосфорні добрива тільки для дорослих дерев, а от для молодих азотних цілком достатньо. Саджанці після висаджування протягом двох років не підживлюють взагалі.

Останній літній місяць можна пропустити. Азотну обробку останній раз можна провести до середини вересня, але не кореневим способом. Зрештою, на останньому етапі в ґрунт вносять сечовину.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...