ГоловнаДім ProstoWayЯк правильно користуватися торф'яними таблетками для розсади: 80% дачників роблять помилки

Як правильно користуватися торф’яними таблетками для розсади: 80% дачників роблять помилки

З торф’яними таблетками працювати просто та легко, якщо робити це правильно. Вони ідеально підходять для пророщування насіння. Торф спресовано в оболонку, яка в ґрунті потім розкладається. Це перевага порівняно зі звичними склянками, горщиками та контейнерами. Але в процесі користування виникають помилки ще на самому початку, що в результаті спотворює враження про такий інноваційний продукт. Читайте далі в статті про правила використання торф’яних таблеток.

Помилки замочування

Це перший важливий момент. Хто заливає таблетки холодною водою та чекає розмочування, тоді це справді буде довго.

Спеціалісти рекомендують заливати торф’яні таблетки дуже гарячою водою, майже окропом. Це пришвидшить процес. Води не жалкуйте. Її повинно бути досить багато. Таблетки повністю вкривають рідиною та навіть більше.

Не проростає насіння

Одна з частих скарг, через які користувачі відмовляються від торф’яних таблеток. Проблема полягає в недостатньому змочуванні торфу. Перевірте хоча б один екземпляр. Розділіть таблетку навпіл. Якщо середина абсолютна суха, звичайно, що насіння не буде проростати.

Коли ви намочили її, торф повинен ввібрати воду. І під таблеткою ще буде залишок рідини. Підніміть та подивіться, чи капає вода з торфу. Якщо все виглядає саме так, тоді замочування було виконано правильно.

Розташуйте таблетки в контейнері, а між ними просипте вермикуліт. Зверніть увагу, що надалі при поливі вода повинна попадати саме на нього. Поливайте вермикуліт. Волога буде потрапляти до таблеток в потрібній кількості, а торф не буде мати ризик стояти пересушеним.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...