ГоловнаДім ProstoWayЯк потрібно зберігати корм для кішок: правила, яких повинні дотримуватися господарі

Як потрібно зберігати корм для кішок: правила, яких повинні дотримуватися господарі

Зберігання сухого корму для кішок - завдання не таке вже й складне, але без нюансів і тут не обійшлося.

Для початку нагадаємо про термін зберігання сухого корму – якщо він упакований в герметичну упаковку, він може пролежати 1-1,5 роки.

Щоправда, занадто тривале зберігання може призвести як до утворення цвілі, що є очевидною ознакою псування, так і не настільки очевидною втратою смаку та аромату – це можуть відчути тільки його «користувачі», тобто кішки.

Тому, якщо ви не хочете завдати вихованцю незручностей, намагайтеся купувати сухі корми не на вагу, а в герметичних упаковках. В них гранули містяться у особливих умовах, «під контрольованої атмосферою». Виробники видаляють кисень із упаковки, тим самим запобігаючи окисленню жирів, що, зрозуміло, позитивно впливає на смакову привабливість сухого корму.

Після розкриття упаковки сухий корм слід одразу пересипати в герметичні контейнери та зберігати у темному сухому місці з температурою не вище 20 градусів.

Сонячні промені та вологість погіршують смакові якості корму, а також сприяють утворенню плісняви.

При покупці нової порції корму не варто змішувати її зі старим, краще спочатку повністю згодувати кішці попередній корм, потім ретельно вимити і висушити контейнер і після цього засипати нову порцію.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...