ГоловнаДім ProstoWayЯк полив впливає на плодоношення огірків: корисні поради

Як полив впливає на плодоношення огірків: корисні поради

Всі знають, що поливати рослини обов’язково потрібно. Проте не до кінця усвідомлюють надважливість цього етапу догляду. Перепади температури корегувати можливості немає, а от регулярності поливу потрібно дотримуватися.

Причина та вплив

В процесі розвитку на огірковому кущі будуть з’являтися квіти. Якщо полив буде фрагментарний та епізодичний, в більшості виростуть чоловічі квітки. Це означає, що потенційна врожайність кардинально впаде.

Надмірне зволоження також не допускайте. Це може стати причиною відмирання кореневих волосків. В результаті коріння буріє та відмирає, а разом з тим гине і рослина. Саме тому потрібен баланс поливу.

Перший полив огірків виконують через 10-12 днів після появи перших сходів. Якщо почати рано поливати холодною водою, розвиток припиняється. Після поливу потрібно трохи прорихлити ґрунт. Протягом вегетативного періоду вийде приблизно 12 поливів.

Для поливу використовують теплу воду 25-25 градусів. Коли огірки цвітуть, поливати треба обережно, що вода не попадала на пелюстки квітів. Режим поливу — кожні 2 дні. Розхід — 4-5 л на 1 кв.м.

В період плодоношення кількість води збільшують до 10-12 л на 1 кв.м. щодня. Можна двічі на день, якщо спекотно. Якщо ночі холодні по 15 градусів, то скоротіть норму води та полив на вечірній час. Вода повинна бути для поливу з температурою не менше 24 градусів.

Схожі новини

Екстрена допомога домашнім рослинам, якщо ви їх перелили

Кожна рослина має індивідуальний режим поливу. Десь ви забули, що та коли треба робити, і надмірно зволожили ґрунт....

Надпотужне добриво для заміокулькаса для пришвидшення росту

В домашній оранжереї в багатьох поціновувачів екзотичних рослин росте заміокулькас. Як же без нього, коли він виростає при...

Кілька крапель, які творять диво з пеларгонію та геранню

Пишне та рясне цвітіння пеларгонії бао герані  це не щось фантастичне, а цілком реальне. Просто треба знати засоби,...

Як пересадити заміокулькас та безпечно його розділити

У вас виросло кілька прекрасних заміокулькасів в одному горщику. Потрібно його пересадити, бо їм вже тісто в одному...