Від догляду та створених умов залежить врожайність огірків. Маєте всі шанси вплинути на цей процес. Мульчування — важлива процедура, від якої залежить збереження вологи. Вона має визначальне значення при формуванні та достиганні плодів.
Про липень та мульчування
На ситуацію потрібно дивитися об’єктивно. Можливо, що місяць буде не надто сонячний або дощовий. В цьому випадку потреба у вкриванні ґрунту відпадає. При спекотному липні не пропустіть мульчування.
Один з важливих моментів — вибір матеріалу. Рекомендується надавати перевагу скошеній траві з газону. Зверніть увагу, вона повинна бути зібрана до цвітіння, щоб не розповсюджувати бур’яни. Трава повинна бути підсушена, але не свіжа.
Чому не кладуть свіжу траву? В процесі перегнивання та під дією сонячного проміння під шаром мульчі буде підійматися температура. Зрештою, це просто загубить рослини, бо вони мають ще ніжне стебло та кореневу систему.
Для мульчування можна використовувати солому. Зверніть увагу на важливий нюанс. Солома здатна поглинати азот. Для нівелювання цієї ситуації потрібно раз на 10-14 днів вносити азотні добрива, щоб підтримувати ріст огірків.