ГоловнаДім ProstoWayТри правила для ефективної боротьби з дротяниками восени

Три правила для ефективної боротьби з дротяниками восени

Звільнити повністю город від шкідників неможливо, але зменшити популяцію, яка постійно намагається зіпсувати ваші рослини, можна. Осінь — вдалий час для проведення таких робіт. Один з обов’язкових пунктів розважальної програми — боротьба з дротяниками.

Чим він шкідливий

Проблема в тому, що дротяники харчуються як підземними частинами рослин, так і наземними. Їм все смачно. В цибулинах рослин та в коренеплодах вони роблять отвори, що призводить до їх псування. Особливо картопля страждає від цього шкідника. Після нього врожай не може бути лежким, якщо пошкоджень багато.

Як боротися

Щороку рекомендується перекопувати ділянку. З цього приводу між дачниками старої школи та між сучасним підходом до органічного вирощування є суперечки, але факт залишається фактом: перекопування зменшує популяцію дротяників.

Бур’яну точно не місце на вашій ділянці. Нехай важко постійно за тим слідкувати, але треба полоти. Злакові трави, пирій сприяють розповсюдженню шкідника, тому слідкуйте за чистотою ділянки.

Користуйтеся правилом: зібрали врожай, звільнилося місце — засівайте все сидератами. В цьому плані найкраще використовувати редьку, гірчицю, ріпак та бобові. Зокрема, для покращення ґрунту потрібно раз на 3-4 роки його розкислювати. Це знизить комфортні умови для розмноження дротяника.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...