ГоловнаДім ProstoWayТри експертні поради, щоб аґрус щедро плодоносив

Три експертні поради, щоб аґрус щедро плодоносив

Аґрус буде родити багато солодких ягід, якщо забезпечити кущ комфортними умовами вирощування. Тільки в цьому випадку можна говорити про забезпечення врожайності як за кількістю, так і за якістю ягід. Експерти дали три цінні поради щодо вирощування одного з найпопулярніших ягідних кущів.

Порада №1

Висаджуйте аґрус окремо від інших рослин. Не треба поруч з ним садити квіти, різноманітні однорічники, які вам виявилося нема куди саджати. Поруч розташовані рослини будуть забирати поживні речовини від куща. В результаті він буде гірше родити смачні та великі ягоди.

Порада №2

Регулярно підживлюйте аґрус. Перше підживлення проводять в березні чи на початку квітня, коли зійшов сніг. Після зими потрібно поновити запас поживних речовин. Другий раз вносять добриво через 15 днів. І третій раз ще через 15 днів.

На самому початку підживіть аґрус карбамідом в кількості 15 г на 10 л води. З комплексних мінеральних добрив потім можна внести 30 г суперфосфату під кущ. Якщо мінеральних добрив не додавали в цей період, тоді їх можна замінити на садовий компост.

Порада №3

Наприкінці червня та на початку липня проведіть обрізку найдовших пагонів. Від низу потрібно залишити 5-7 міжвузля, а все над ними зрізати. Це допоможе кущу оновитися та значно краще нарощувати врожай солодких ягід.

Читайте також:

Для чого насправді роблять укриття троянд на зиму

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...