ГоловнаДім ProstoWayСім порад від експертів для великого врожаю помідорів

Сім порад від експертів для великого врожаю помідорів

Кожен дачник мріє побачити великий врожай помідорів. Дивишся на кущ, а на ньому повні китиці червонобоких плодів. Найпрекрасніша картина для очей, яку тільки може бачити людина після важкої роботи над вирощуванням помідорів.

Правила для великого врожаю

Сім важливих порад:

  1. Найкращі  врожаї виростають з розсади, яку висаджують на 55-60 день. Якщо вона була правильно вирощена, тоді проблем з нею при адаптації не виникне. Як тільки з’явилася перша квіткова китиця, треба переносити розсаду в ґрунт.
  2. Приділіть увагу кореневій системі. Помідори ростуть добре, коли вона сильно розвинута. Тоді й стебло та листя краще ростуть. Для розвитку кореневої системи потрібен поживний та пухкий ґрунт. До речі, при висаджуванні рекомендується заповнювати посадкові лунки компостом.
  3. Запилення. Так, помідори вміють самостійно запилюватися. Але для тепличних видів краще забезпечити відповідні умови. Рано вранці відкривайте вікна, ходіть та легко простукуйте стебла, щоб пилок вилітав з квіток та відбувався чарівний так такий потрібний процес для утворення зав’язей.
  4. Підживлення на початку цвітіння. Коли в томатів зав’язується друга та третя китиця, кущ сповільнується в розвитку. Вже використано багато поживних речовин. На цьому етапі потрібні добрива. Треба внести суперфосфат и сульфат калію.
  5. Пасинкування. Регулярно оглядайте кущі та видаляйте пасинки. Стебло буде краще розвиватися, а помідори будуть рости більшими.
  6. Старе нижнє листя під видалення. Регулярно варто це робити, бо там накопичуються інфекції та хвороби з їх проявами. Коли першу китицю з плодами вони відгодували, тоді тільки проводьте видалення.
  7. Гумат калію. Кожні два тижні рекомендується підживлювати цим засобом. Помідори будуть рости кращої якості, солодкі та великі.

Хороших вам врожаїв!

Схожі новини

Восени тільки така обробка для дерев правильна: жодних системних інсектицидів

Дерева потрібно обробити та підготувати до зими. Восени потрібно встигнути провести обробку, яка вважається найправильнішою. І жодних системних...

Що восени робити з гортензією, яка росла в кашпо на вулиці

Гортензію вирощують не тільки на клумбах в саду, але й в кашпо. Вона прекрасно виглядає та цвіте в...

Квітникарі пояснили, чому в жовтні не треба обробляти троянди системним інсектицидом

За троянди завжди болить душа, щоб вони не захворіли, щоб їх не поїдали попелиця та інші шкідники. З...

Чому квіти полуниці чи суниці всередині стали чорними

Ви очікуєте на врожай, але щось пішло не так. Кущі суниці та полуниці зацвіли і середина квітів стала...