Збирати кожен раз щедрий врожай малини можна, якщо дотримуватися правил вирощування. Про них можна прочитати в цій статті. Це корисні поради, які перевірені на досвіді багатьох дачників.
Сонце. Малина та сонце — найкращі друзі. Висаджуйте ремонтантну малину на місцях світлих та захищених від холодного вітру. Якщо місце вибрано сонячне, тоді й малину потрібно не забувати поливати.
Сорти. Не треба експериментувати, бо до вас це вже зробило багато людей. Вибирайте той сорт малини, який точно зможе рости в вашій місцевості та кліматі.
Догляд. Малину треба підв’язати. Так вам буде легше за нею доглядати. Ягоди будуть залишатися чистими та здоровими.
Обрізка. Восени потрібно зрізати малину так, щоб не залишати пеньків. Навесні рослина сформує нові пагони та кущики. Вони будуть міцні та здорові.
Підживлення. На початку сезону потрібен азот. При появі квіток — фосфор та калій, також при появі ягід вони потрібні. Дивіться, щоб не було дефіцитів. Для цього треба перевіряти появу жовтих листків малого розміру. Вони будуть свідчити про дефіцит азоту. А велике та темне буде свідчити про надлишок. Якщо листя стало бурим та видно коричневі прожилки, тоді треба усувати дефіцит калію.
Мульчування. Для ремонтантної малини можна використовувати траву, сіно, солому. Це не тільки захист від втрати вологи, але й підживлення з довготривалим ефектом.