ГоловнаДім ProstoWayШість причин, чому немає плодів на сливі

Шість причин, чому немає плодів на сливі

В садівництві сливи популярні не менше за яблуні та вишні. Відсутність плодів на дереві явище не надто рідке, тому визначити ймовірні причини проблем цілком можливо. Читайте далі в статті про шість найрозповсюдженіших причин.

Неправильний сорт. Точніше з сортом все гаразд. Просто він може бути призначений рости без плодоношення. Можлива ще одна ситуація. Є сорти сливових дерев, яким потрібні запилювачі. Якщо у вас немає другої сливи або у сусідів не росте такого дерева, плодів не буде. Садіть другу сливу.

Кислотність ґрунту. Якщо слива посаджена на кислому та важкому ґрунті, нічого хорошого не буде. Потрібно не тільки покласти на дно ями дренаж, де буде рости слива, але й зробити розкислення.

Дефіцит живлення. Звичайно, що дерево потребує добрив. Восени підживіть сливу. Можна сульфатом калію (2 ст.л.) та суперфосфатом (2 ст.л.). Розчиніть добрива в 10 л води та полийте дерево.

Шкідники. Вони є причиною, чому плоди опадають та гниють. Якщо на сливу напали квіткоїди, то вони взагалі плодити не будуть.

Затінок. Слива повинна рости на добре освітленій території. Завдяки сонцю плоди будуть солодкі та гарні.

Полив в спеку. Дерево потребує вологи. В спеку поливайте його рясно. Робити це треба ввечері. Восени потрібно також поливати сливу, щоб вона набралася сил на наступний сезон.

Схожі новини

Як взимку допомогти кімнатним рослинам, якщо сохне листя

Взимку у квартирі змінюється мікроклімат не в кращу сторону. Рослини відчувають, що повітря стало більш сухим, не вистачає...

Цінна домашня рослина з рожевим листям — мрія квітникарів

Поповнення колекції новими екземплярами — це подія. Якщо у квітникаря з'явиться прекрасна рослина з варіативним листям, яке перетворюється...

Вісім причин, чому потрібно підживлювати рослини мікоризою

Вивчення мікоризи триває вже понад 100 років. За цей час агрономи зробили висновок, що вона корисна для рослин...

Три стани домашньої рослини, які свідчать про необхідність пересаджування

Домашні квіти потребують періодичного пересаджування. Зміна розмірів кореневої системи, її псування, порушення умов догляду призводять до потреби замінити...