ГоловнаДім ProstoWayЩо треба знати про побічні ефекти від підживлення огірків дріжджами

Що треба знати про побічні ефекти від підживлення огірків дріжджами

Народні засоби внесення добрив можуть бути не тільки дієвими, але й мати побічні ефекти. Таким прикладом є підживлення огірків дріжджовим розчином. Агрономи та фітопатологи підтверджують, що засіб дійсно працює. Проте є один важливий момент, про який варто знати, щоб не втратити врожай.

Як працюють дріжджі

Розчин роблять на основі дріжджів та цукру. Далі виконують полив або роблять обробку по листу. Коли дріжджові бактерії гинуть, вони стають цінним джерелом живлення. Огірки починають активно рости та нарощувати кількість врожаю.

В чому проблема? Річ у тому, що від поживних речовин не відмовляться й грибкові бактерії, наприклад, плісняви. Саме на цей важливий момент потрібно вважати.

Огіркові посадки потрібно захистити від потенційної небезпеки. А зробити це можна фунгіцидними засобами. Є ще одна небезпека при застосуванні дріжджового розчину. Вона полягає в зменшенні в ґрунті азоту. Поки є дія дріжджових бактерій, споживання ними азоту збільшується. Потрібно слідкувати, щоб не було дефіциту. При потребі роблять додаткове підживлення азотовмісними добривами.

Схожі новини

Що восени потрібно зробити з гортензією: 4 етапи догляду

Протягом літа гортензії радують своїми яскравими квітами. Та й на початку осені вони ще в переважній більшості тримають...

Як використовувати томатне бадилля на дачній ділянці

На дачній ділянці завжди постає питання, а що робити з бадиллям від рослин. Особливо від помідорів. Якщо ви...

Чотири рослини для створення яскравого осіннього саду

Недарма осінь називають яскравим сезоном. В саду він може втілюватися в різні барви не гірше за літні кольори....

Що зробити треба, щоб збирати огірки в теплиці до зими

Це навіть звучить фантастично, але реально. Дачники та досвідчені агрономи знають спосіб продовження плодоношення огірків. Якщо у вас...