ГоловнаДім ProstoWayЩо робити з бур'янами та бадиллям: кругообіг зелені та добрив на городі

Що робити з бур’янами та бадиллям: кругообіг зелені та добрив на городі

Спойлер: все, що з землі взяв, назад поверни.

Протягом різних сезонів накопичується чимало зелених відходів. Дачники, власники будинків постійно думають, куди ж це все діти. Тільки не треба викидати просто так та вивозити за межі ділянки. Пояснюємо, яким чином можна використовувати зелені відходи.

Природний метод

В природі все йде за принципом кругообігу. На дачі він також працює. Все, що ви назбирали, просто закопайте назад в землю.

З цією метою ставлять компостні ящики або роблять ями. А можна просто закопувати відходи з осені в землю. Наприклад, ви плануєте вирощувати полуницю.

Прекрасна ідея. Назбирайте різне бадилля після збору врожаю з інших культур, тоді його закопайте в грядку, полийте зеленим добривом та присипте шаром землі. Там все буде перегнивати та одночасно робити ґрунт родючим. Для повноти ефекту полийте ще розчином з бактеріями. Підживлена таким принципом грядка стане хорошим місцем для вирощування розсади полуниці чи інших потрібних вам рослин.

Деякі дачники роблять ще простіше. Вони не копають грядки. Просто розкидують бадилля по ділянці та залишають перегнивати природним методом. Навесні все перекопається та також буде зроблена хороша справа для підвищення родючості ґрунту.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...