Герань тривалий час називали «бабусина квітка», бо її дійсно любили вирощувати наші бабусі. Цікаво, що вони в них росли без різноманітних хитрощів та танців з бубнами. Полили та й росте. Зараз ситуація зовсім інша, а ще герань та її різноманітні сорти набули неабиякої популярності. В зимовий період навіть в найстійкіших рослин виникають проблеми. Одна з них — сухе листя. Що з цим робити, читайте далі в дописі.
Як допомогти герані
Почнімо з того, що в зимовий період зміни є нормальним явищем. Факторами цього стають сухе повітря в приміщенні та скорочення світлового дня. Якщо вже листя пожовтіло, не хвилюйтеся. Навесні ви будете обрізати герань в будь-якому випадку.
Не варто намагатися підживлювати. В зимовий період це вкрай зайва дія. Підживленням можна зробити тільки гірше. Жодних народних методів також не треба застосовувати.
Найпростіше, що можна зробити, — дати рослині спокій. Періодично поливайте, щоб волога просочувалася на глибину до 1 см. Прибирайте листя, яке відпало. І просто чекайте весни. Герань поновиться та покаже себе у всій красі.