Для озеленення приміщення папороть — ідеальна рослина. В неї багато пишної зелені, через що привертає увагу. Але не зовсім зрозуміло, чому на неї скаржаться: «не росте», «гниє коріння», «не нарощує листя».
Що потрібно папороті
Найчастіше в природі рослину можна побачити в вологих куточках лісу. Через що склалася думка, що папороть потрібно постійно та рясно поливати, щоб вона не засохла. Дещо помилково.
Спробуйте організувати полив іншим способом. Він потрібен, але помірний. Потрібно зменшити частоту поливів.
Папороть любить розпушений ґрунт з вологоутримувачами. З цією функцією добре впорається вермикуліт та кокосове волокно. Таким чином можна буде збалансувати потреби у волозі. Біля коріння волога буде утримуватися, але кожен наступний полив потрібно буде робити тільки після просихання ґрунту в зоні верхнього шару.
Для папороті надзвичайно важливі органічні підживлення, бо в природі вони мають це в вільному доступі та в великій кількості. В бідному ґрунті в межах горщика він не буде демонструвати активний ріст. Один раз на місяць потрібно вносити підживлення.
Папороть росте у вологому середовищі, тому в приміщенні потрібно підтримувати також на рівні не менше 50%. Якщо немає такої можливості, тоді потрібно регулярно обприскувати.
Не треба забувати і про освітлення. Для папороті не потрібні пряме сонячне проміння. А розсіяне світло дуже потрібне. Орієнтуйтеся за забарвленням листя. Якщо листя зелене, сонця потрібно більше. При зміні забарвлення з легким блакитним відтінком, кількість світла треба зменшити.
Створіть для папороті комфортні умови й рослина вас порадує розкішним видом.