ГоловнаДім ProstoWayСадівники розповіли, чому лохина погано росте та не родить

Садівники розповіли, чому лохина погано росте та не родить

Лохина відрізняється від інших кущів за умовами організації вирощування, тому не у всіх та й відразу виходить досягти високої врожайності. Якщо кущі без ягід, потрібно шукати причини, чому так стається.

Чому немає ягід на лохині

Потрібно розуміти потреби рослини, щоб досягти результату. Є кілька основних причин відсутності врожайності. Експерти називають наступні:

  • недостатня кількість вологи;
  • занадто щільний ґрунт;
  • недостатня кислотність ґрунту;
  • недостатня кількість сонячного світла;
  • дефіцит поживних речовин.

Лохина добре росте, якщо кислотність ґрунту pH=3,5-4,5. Просто так показник не утвориться на ґрунті. Саме тому потрібно буде періодично над цим працювати та спеціально підкислювати. Це потрібно для розвитку мікоризи, яка живе на корінні кущів. Без цих грибів лохина не зможе засвоювати поживні речовини.

В природних умовах лохина росте рихлих ґрунтах. Саме тому потрібно забезпечити такі самі умови на ділянці. Також для росту та плодоношення повинен бути регулярний полив. Якщо вологи недостатньо, мікориза буде погано працювати.

Освітлення також має велике значення. В природі лохина росте там, де світло та навіть є білі ночі. Звичайно, що в штучних умовах та в нетипових регіонах дефіцит світла призведе до проблем.

При створенні ідеальних умов лохина починає родити ягоди на третій рік. Якщо такого факту немає, потрібно аналізувати умови вирощування.

Схожі новини

Квітникарі розповіли, як часто потрібно пересаджувати заміокулькас

Про заміокулькас часто можна чути, бо це одна з найпопулярніших домашніх рослин. Невибагливий та привабливий — саме так...

Дачники поділилися найпростішим способом, які захистити невеликі рослини від морозу

Коли настає момент вибору мульчування та захисту рослин від мінусових температур, виникає питання щодо матеріалу. Спанбонд, плівка, тирса,...

Чотири сорти кущів пухироплідника, які здатні замінити квіти

Мрія людей, які хочуть мати сад, але не докладати до цього чимало зусиль. В ньому можна не висаджувати...

Як побілити дерева: захист від морозобійних ран, раку та опіків до літа

В жовтні та в листопаді потрібно провести ряд доглядових процедур для дерев. І одна з них — біління....