ГоловнаДім ProstoWayСадівники назвали три правила висаджування плодових дерев восени

Садівники назвали три правила висаджування плодових дерев восени

В осінній період висаджують більшість дерев, серед яких головна увагу прикута до яблунь та груш. Вважається, що в найкращий час для них в першій декаді жовтні. Саме в цей період для них оптимальні погодні умови, щоб встигнути адаптуватися та вкоренитися. Потрібно правильно зробити висаджування, щоб саджанці не загинули.

Як правильно висадити

Головне правило, якого потрібно дотримуватися полягає в правильному заглибленні місця щеплення. Тут потрібно звертати увагу на кілька факторів. Якщо саджанець на звичайній підщепі на піщаному ґрунті потрібно заглиблювати щеплення на 5 см. Це допоможе уникнути дикої порослі. для решти саджанців місце щеплення не заглиблюють та залишають на рівні ґрунту.

Важливо дотримуватися даної рекомендації для дерев з підщепами на карликових сортах, бо заглиблення щеплення призведе до непотрібних наслідків. Дерево перестане бути карликовим, бо почне рости та розвиватися за рахунок власної кореневої системи.

Діаметр посадкової ями для яблуні повинно бути від 60 до 100 см, а для груші не менше 70-80 см. Ще одне правило стосується дистанції до інших дерев. Враховуйте, бо пересаджувати потім буде важко як для вас, так і для дерева. Груші саджають на відстані 3-4 м до інших дерев, а яблуні — не менше 5 м.

Саджанцям потрібно забезпечити якісне живлення. В посадкову яму потрібно покласти 100 г калійного добрива, 200 г суперфосфата та 2 л добре перепрілого перегною. Перемішайте з садовим ґрунтом. На такому добриві яблуні та груші точно будуть добре вкорінюватися та розвиватися.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...