ГоловнаДім ProstoWayПредставлений компактний будинок Cosmic One: автономні 35 кв. м. з кухнею-вітальнею і...

Представлений компактний будинок Cosmic One: автономні 35 кв. м. з кухнею-вітальнею і сонячними панелями

Cosmic One — це збірний мікробудинок, який випускається в різних конфігураціях і може служити допоміжним житловим блоком, крихітним будинком або навіть сімейним будинком для постійного проживання. За бажанням він може працювати в автономному режимі та має компактний інтер’єр, який не економить на домашньому комфорті.

Будинок Cosmic One

Зображений нижче Cosmic One є найменшою моделлю Studio і має площу 35.3 кв. м, однак є більш просторій варіанти будинку з окремою спальнею, і навіть площею майже 70 кв. м., з двома спальнями.

Найбільший варіант Cosmic One
Найбільший варіант Cosmic One

Найменша модель оздоблена деревом і сталлю з характерною майже пилкоподібною лінією даху. Доступ до нього здійснюється через розсувні скляні двері та невелику терасу. Інтер’єр вхідної групи займає відкрита вітальня з диваном, який, можливо, можна було б замінити на диван-ліжко, щоб перетворити цю площу на зручне місце відпочинку, оскільки в цій конфігурації немає спеціальної спальні. Поруч є комбінація столу і стільця, для організації домашнього кабінету.

Будинок Cosmic One

Матеріали оздоблення інтер’єру включають дуб і вапняк, а також відполіровані хромовані ручки, а також менш очевидні штрихи, такі як енергосистема, керована смартфоном, і освітлення, яке можна контролювати через Wi-Fi.

В іншому місці знаходиться кухня, яка напрочуд добре укомплектована, враховуючи її розмір. Вона має духовку та індукційну плиту, а також раковину та багато шаф. За шафою також є холодильник із підключенням до Wi-Fi, і посудомийна машина, що є справжньою розкішшю в крихітному будинку. Всю кухонну зону можна закрити дверцятами на декілька петель.

Будинок Cosmic One

Інші двері в цій зоні ведуть у ванну кімнату, де є туалет, душ і раковина.

Будинок Cosmic One

Cosmic One отримує електроенергію від встановленої на даху сонячної панелі та батареї в стандартній комплектації, але за бажанням її можна оновити додатковими батареями та системою фільтрації сірої води, якщо власник хоче повністю відключитися від мережі.

Cosmic One продається ближче до вищої категорії крихітних будинків і починається з 279 000 доларів США. На момент написання він наразі доступний лише в Каліфорнії, однак виробник планує з часом продавати його в інших країнах.

Схожі новини

П’ять вимог для створення азійського саду біля будинку

Азійський сад не є звичайним. В ньому все повинно бути не тільки продуманим, але й символічним. Японська філософія...

Чотири факти для створення ідеального саду в лісовому стилі

Сад, який для душі та відпочинку в уяві кожного садівника виглядає по-різному. Проте ідея його створення в лісовому...

Як оновити дизайн зеленої огорожі з туями

Туї найчастіше використовують для створення зеленої огорожі. Вони високі та гарні, створюють суцільну стіну, яка ефективно закриває ділянку...

П’ять фактів про вирощування огірків, щоб був подвійний врожай

Якщо є вічна дачна тема, то це вирощування огірків. Не може бути, щоб хтось не посіяв огірки. Питання...