ГоловнаДім ProstoWayПовторне висівання огірків в липні: особливості вирощування

Повторне висівання огірків в липні: особливості вирощування

Початок липні — час, коли можна ще багато чого встигнути. Якщо ви поквапитися, встигнете виростити ще одну партію огірків. Є певні особливості догляду саме в цей період, тому поради з цієї статті можуть бути для вас корисними.

Вибір сортів

Для липневого висівання підійдуть не всі сорти. Потрібні ранньостиглі гібриди. Вони стресостійкі, тому більше шансів виростити врожай.

Підготовка насіння

Рекомендується піддати насіння терапії холодом. Для загартовування покладіть його в холодильник на кілька днів. Далі вам знадобиться стимулятор росту. Перекладіть в нього насіння, щоб воно набухло.

Облаштування грядок

Липневі огірки не рекомендується підв’язувати на шпалери. Нехай ростуть так, як їм потрібно по землі. Це допоможе їм краще самостійно захищатися від впливу низьких нічних температур.

Екстрена допомога

Погода може влаштувати неприємний сюрприз різким похолоданням. Якщо так сталося, рослину можна підтримати додатковою обробкою препаратом «Епін». Для захисту від хвороб періодично треба обробляти біофунгіцидом «Фітоспорин».

Полив

В липні можлива спека. До цього потрібно бути готовими. А позитивно вплинути допоможе виключно регулярний полив. Хороше рішення — зробити мульчування грядок. Зверніть увагу, що при зниженні температури кількість поливів скорочують.

 

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...