ГоловнаДім ProstoWayПовторне висівання огірків в липні: особливості вирощування

Повторне висівання огірків в липні: особливості вирощування

Початок липні — час, коли можна ще багато чого встигнути. Якщо ви поквапитися, встигнете виростити ще одну партію огірків. Є певні особливості догляду саме в цей період, тому поради з цієї статті можуть бути для вас корисними.

Вибір сортів

Для липневого висівання підійдуть не всі сорти. Потрібні ранньостиглі гібриди. Вони стресостійкі, тому більше шансів виростити врожай.

Підготовка насіння

Рекомендується піддати насіння терапії холодом. Для загартовування покладіть його в холодильник на кілька днів. Далі вам знадобиться стимулятор росту. Перекладіть в нього насіння, щоб воно набухло.

Облаштування грядок

Липневі огірки не рекомендується підв’язувати на шпалери. Нехай ростуть так, як їм потрібно по землі. Це допоможе їм краще самостійно захищатися від впливу низьких нічних температур.

Екстрена допомога

Погода може влаштувати неприємний сюрприз різким похолоданням. Якщо так сталося, рослину можна підтримати додатковою обробкою препаратом «Епін». Для захисту від хвороб періодично треба обробляти біофунгіцидом «Фітоспорин».

Полив

В липні можлива спека. До цього потрібно бути готовими. А позитивно вплинути допоможе виключно регулярний полив. Хороше рішення — зробити мульчування грядок. Зверніть увагу, що при зниженні температури кількість поливів скорочують.

 

Схожі новини

Чим допоможе домашнім рослинам зубок часнику, якщо закопати його в горщик

В домашньому господарстві все згодиться. У квітникарів діє той самий принцип. В догляді за рослинами стільки всього потрібно...

Що покласти в вазу з букетом, щоб троянди простояли довше на 1 тиждень

Букет, який вам подарували, може простояти довше, ніж ви очікували. Секрет в спеціальних умовах, які треба створити в...

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...