ГоловнаДім ProstoWayПокроковий план вирощування огірків на підвіконні

Покроковий план вирощування огірків на підвіконні

Взимку можна вирощувати огірки не в теплиці та, звичайно, не на грядці, а на підвіконні. Чудова ідея забезпечити себе свіжими огірками на свята. Можна починати підготовку, щоб все встигнути.

Як вирощувати на підвіконні огірки

План дій наступний. Спочатку знайдіть контейнер, в якому будете вирощувати огірки. Тепер займіться підготовкою дренажного шару. Покладіть на дно трохи керамзиту. Присипте субстратом. Пролийте водою.

Зробіть маленькі борозни та розкладіть насіння. Глибше, ніж на 2 см не саджайте. Відстань по 15 см. Для утворення парникового ефекту накрийте плівкою. Контейнер ставлять в тепле місце для проростання. Коли побачите паростки, зніміть плівку.

Уважно ставтеся до поливу, бо огірки люблять воду. Тому підтримуйте нормальний рівень вологості. Рекомендується обприскувати в ранковий час. Огіркам потрібно до 12 годин світла, тому вирощувати потрібно біля вікна або ж користуватися фітолампами.

Зверніть увагу на один момент. Батоги огірків ростять та формують в одне стебло при домашньому догляді. Поступово підв’язуйте, коли огірок буде рости по шпалері. Якщо доріс аж до стелі, верхівку прищипніть. Не забувайте видаляти вуса.

Читайте також:

Не вносьте цих два добрива для лохини, щоб не втратити врожай

Схожі новини

Колекційній та рідкісний сорт аглаонеми — з рожево-зеленим листям

Продовжуємо розповідати про цікаві та незвичайні домашні рослини. Нещодавно ми публікували тут допис про рожеволистого філодендрона. А тепер...

Як взимку допомогти кімнатним рослинам, якщо сохне листя

Взимку у квартирі змінюється мікроклімат не в кращу сторону. Рослини відчувають, що повітря стало більш сухим, не вистачає...

Цінна домашня рослина з рожевим листям — мрія квітникарів

Поповнення колекції новими екземплярами — це подія. Якщо у квітникаря з'явиться прекрасна рослина з варіативним листям, яке перетворюється...

Вісім причин, чому потрібно підживлювати рослини мікоризою

Вивчення мікоризи триває вже понад 100 років. За цей час агрономи зробили висновок, що вона корисна для рослин...