ГоловнаДім ProstoWayПідживлення для яблуні під зиму: в наступному сезоні врожай буде вдвічі більшим

Підживлення для яблуні під зиму: в наступному сезоні врожай буде вдвічі більшим

В осінній період яблуні потрібно підживити. Це частина підготовки до зими та до наступного сезону. Спеціальне підживлення підвищить імунітет. Здорове та сильне дерево — запорука великого врожаю в наступному сезоні.

Значення добрив для яблуні

Для плодових дерев восени важливо отримати калій та фосфор. Мета полягає в зміцненні кореневої системи. З цими підживленнями дерева зможуть стійко перенести холодні дні. Зверніть увагу, що азот в жодному випадку не додають, бо це простимулює дерево до нарощення зеленої маси. Вона в будь-якому випадку замерзне, тому нарощувати її немає сенсу.

Три види підживлення

Для обприскування яблуні використовують суперфосфат. Необхідно в 20 л води розчинити 150 г засобу. Обробляють добривом крону яблуні.

Садівники рекомендують підживити дерево сірчанокислим калієм. Для цього навколо яблуні роблять борозни. Засіб розчиняють в 10 л води в кількості 30 г.

На початку жовтня яблуні також поливають монофосфат калієм. Для цього 15 г добрива розчиняють в 10 л води та поливають в розрахунку на 1 кв.м. ділянки залежно від розміру яблуні.

Схожі новини

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...

П’ять вагомих причин почати вирощувати традесканцію Нанук

Про цю рослину знає багато людей, хоча більше за зовнішнім виглядом, ніж за назвою. Так зазвичай і трапляється....

Рекомендована квітникарями концентрація розчину з аміаком для підживлення домашніх рослин

Підтримувати домашні рослини необхідно регулярними підживленнями. Наприклад, квітникарі рекомендують використовувати аміак. Він потрібен для випадків невідкладного живлення, коли...