ГоловнаДім ProstoWayП'ять помилок, які зіпсують часник посаджений під зиму

П’ять помилок, які зіпсують часник посаджений під зиму

Озимий часник має правила висаджування, яких потрібно дотримуватися. Якщо порушувати правила агротехніки, він проросте раніше часу або просто не зійде. Експерти пояснили, що саме заважає виростити великий та здоровий озимий часник.

Однакове місце щороку. Для часнику діє загальне правило сівозміни. Не висаджуйте його на одне й те саме місце. До речі, найкраще він росте після бобових, петрушки, моркви, буряка.

Терміни. Потрібно займатися грядками, коли температура опускається до +3 градусів, але не вище за +6 градусів. Якщо тепліше, проросте раніше часу. А при більш низьких температурах не встигне вкоренитися до зими.

Якість часнику. Для посадки потрібні тільки найкращі та найбільші. Саме з таких виросте хороший часник. Який посадковий матеріал, такий буде й врожай.

Здирання лушпиння. Часник без лушпиння не висаджують. Воно повинно бути сухим та непошкодженим. Донце зубків також не треба підрізати. До речі, розбирати головку на зубці потрібно перед посадкою, а не заздалегідь.

Азотні добрива. В жодному випадку не треба підживлювати озимий часник азотними сумішами. Вони стимулюють появу зеленої маси та пришвидшують проростання, чого не повинно трапитися з часником раніше часу.

Читайте також:

Чим допоможе триходерма при тривалому зберіганні моркви

Схожі новини

Чому картопля виросла в тріщинах та крива

Вставили штик лопати, підняли кущ, а там суцільно крива картопля замість гарних, великих та здорових бульбин. Очікування не...

Чи можна сіяти редиску під зиму у відкритий ґрунт

Про озимий часник, цибулю всім добре відомо. Також висівають моркву та навіть помідори. І виникає логічне питання щодо...

Грядка з помідорами на підвіконні буде давати врожай, якщо правильно вибрати сорт

Коли основний сезон завершився, а бажання продовжувати вирощувати рослини залишилось, можна влаштувати домашню грядку. Чудова ідея, яка має...

Взимку поливайте домашні квіти не простою водою, а буряковою

Взимку домашні рослини поливають рідше. Квіти переходять в режим спокою, тому інтенсивний полив та підживлення в цей період...