ГоловнаДім ProstoWayОсобливості впорядкування повітряного коріння монстери

Особливості впорядкування повітряного коріння монстери

При вирощуванні монстери можна побачити темно-коричневі відростки. Їх називають повітряним корінням. Вони ростуть зі стебла або з вузлів на ньому. І одне з основних питань, яке цікавить власників: «Чи можна його обрізати?».

Пояснення від експертів

Найперше треба знати, що повітряне коріння можна обрізати. Монстері це не завдасть шкоди. Тільки кореневий вузол не відріжте. Треба залишати пеньок. Можете не хвилюватися за рослину, бо з часом нове коріння знову відросте.

В загальному, монстера використовує повітряне коріння для доставлення поживних речовин. Також з його допомогою вбирає вуглекислий газ.

Чи можна повторно відрізати коріння? Експерти пояснили, що можна сміливо відрізати. Зверніть увагу, що це коріння не підходить для розмноження. Якщо не займатися формуванням, воно буде безконтрольно розростатися. Може навіть залізти в горщики інших росли або присмоктатися до стін, підлоги.

Особливу увагу приділіть опорі рослини. З часом вона становитися надійнішою, бо вага монстери збільшується. Яка буде конструкція для підтримки, це вже залежить від уподобань власника.

При роботі з монстерою потрібно дотримуватися правил безпеки. Вона належить до отруйних рослин, хоча й в слабкій формі. Але сік може потрапити на шкіру, що є небажаним моментом. Тому працювати потрібно в рукавичках.

Також ми писали: про висівання рослин на розсаду в грудні

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...