ГоловнаДім ProstoWayОбробка яблунь карбамідом восени: причини та дозування засобу

Обробка яблунь карбамідом восени: причини та дозування засобу

З настанням осені починається період обробки садових дерев. Потрібно зробити обприскування проти шкідників, а в деяких випадках й для лікування.

Чи можна пропустити осінню обробку? Категорично не рекомендується цього робити. Шкідники хоча й зменшують свою діяльність, вони залишаються та становлять небезпеку. Вони ховаються на зимування в кору, тріщини, нарости. З настанням весняного тепла їх активність буде з подвійною силою, тому врятувати дерево буде ще складніше.

Обробка карбамідом

Восени обробку яблунь та плодових дерев можна провести з використанням сечовини. Або її називають карбамід. Засіб потрібно розчинити з водою в концентрації 500 г на 10 л води.

Таку обробку рекомендується проводити після скидання листя, коли дерево перейшло в стан спокою. Це припадає на кінець жовтня та на листопад. Для посилення ефекту в розчин можна додати 50 г мідного купоросу.

Перед обробкою крони, гілок, стовбура потрібно зчистити з дерева мох та лишайник, якщо такі є. Вони потенційно небезпечні. Окрім того, що шкідники люблять в них ховатися, з часом дерево стане нежиттєздатним та засохне.

Карбамідом в високій концентрації потрібно обробити також ґрунт навколо дерева. Спочатку потрібно перекопати ґрунт в пристовбурному колі, а потім вже провести обробку.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...