Цибулеве лушпиння — корисні відходи, які точно не треба викидати. Користь використання полягає у багатому мінерально-вітамінному складі. Буде можливість зекономити на придбанні добрив.
Для ґрунту. Лушпиння від цибулі можна додавати в лунки під розсаду. В весняний період це підтримає молоді рослини. Це захистить рослини від багатьох хвороб та підвищить врожайність.
Для кімнатних рослин. Лушпиння залийте окропом. На жменю лушпиння знадобиться приблизно 1,5 л рідини. Дайте настоятися протягом 2 годин. Потім розчин треба процідити та охолодити. Цибулевою водою можна обприскувати листя рослин, а також верхній шар ґрунту. Зверніть увагу, що такі настої не зберігають до наступної обробки. Вони одноразові.
Проти «чорної ніжки». Ця грибкова патологія молоді сіянці псує досить швидко. Настоєм з лушпиння, який повинен настоятися протягом доби, потрібно обприскувати 3 рази з інтервалом в 6 днів. Це допоможе попередити проблему появи грибкового захворювання.
Проти павутинного кліща та інших шкідників в теплиці. Жменю лушпиння потрібно залити 1 л теплої води. Дайте настоятися протягом 5 діб. Процідіть. Додайте до суміші господарське мило. Обробляти потрібно, попередньо розчинивши з водою в пропорції 1 до 2.
Читайте також:
З якими шкідниками на городі можна боротися за допомогою таблеток від гельмінтів