ГоловнаДім ProstoWayНе викидайте цибулеве лушпиння: чотири способи застосування для рослин

Не викидайте цибулеве лушпиння: чотири способи застосування для рослин

Цибулеве лушпиння — корисні відходи, які точно не треба викидати. Користь використання полягає у багатому мінерально-вітамінному складі. Буде можливість зекономити на придбанні добрив.

Для ґрунту. Лушпиння від цибулі можна додавати в лунки під розсаду. В весняний період це підтримає молоді рослини. Це захистить рослини від багатьох хвороб та підвищить врожайність.

Для кімнатних рослин. Лушпиння залийте окропом. На жменю лушпиння знадобиться приблизно 1,5 л рідини. Дайте настоятися протягом 2 годин. Потім розчин треба процідити та охолодити. Цибулевою водою можна обприскувати листя рослин, а також верхній шар ґрунту. Зверніть увагу, що такі настої не зберігають до наступної обробки. Вони одноразові.

Проти «чорної ніжки». Ця грибкова патологія молоді сіянці псує досить швидко. Настоєм з лушпиння, який повинен настоятися протягом доби, потрібно обприскувати 3 рази з інтервалом в 6 днів. Це допоможе попередити проблему появи грибкового захворювання.

Проти павутинного кліща та інших шкідників в теплиці. Жменю лушпиння потрібно залити 1 л теплої води. Дайте настоятися протягом 5 діб. Процідіть. Додайте до суміші господарське мило. Обробляти потрібно, попередньо розчинивши з водою в пропорції 1 до 2.

Читайте також:

З якими шкідниками на городі можна боротися за допомогою таблеток від гельмінтів

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...