ГоловнаДім ProstoWayНазвано вагому причину, чому не треба мульчувати білоголову капусту

Названо вагому причину, чому не треба мульчувати білоголову капусту

Вирощування капусти супроводжується двома питаннями. Перше стосується потреби мульчування, а друге — чим його замінити. Досвідчені дачники та експерти мають всі відповіді. Вони рекомендують відмовитися від мульчування.

Прогресивне рішення

Мульчування має переваги та позитивний вплив. З цим ніхто не сперечається. Стосовно збереження вологи після поливів також ні в кого не буде контраргументів, проте є суттєвий момент, який може все зіпсувати. Мова йде про шкідників.

Разом з матеріалами для мульчування можуть завестися шкідники. Лідерами, серед яких є слимаки. Боротися з ними важче, ніж вирівняти режим поливів. Слимаки швидко розмножуються. Вологе середовище — улюблене місце існування. Врожай капусти буде під загрозою.

Експерти рекомендують замінити мульчування на підгортання. В процесі вирощування його роблять двічі. Перший раз його виконують через 21 день після переміщення розсади у відкритий ґрунт. Вдруге підгортання виконують після змикання листя у міжрядді. Зверніть увагу, що гребні можна підіймати аж до рівня нижнього листя.

Щодо мульчування ще один момент. В будь-якому випадку його роблять виключно після підгортання капусти. Якщо ви не хочете мати проблеми зі шкідниками, спробуйте виростити її без мульчування травою, соломою та іншими матеріалами.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...