ГоловнаДім ProstoWayНайголовніше підживлення в серпні, щоб огірки росли солодкі

Найголовніше підживлення в серпні, щоб огірки росли солодкі

Протягом серпня та вересня можна зібрати чималий врожай смачних та соковитих огірків. Головне — правильно їх підживити в цей період, щоб рослина мала стимул до росту та плодоношення.

Що треба робити

В першу чергу вчасно знімайте достиглі огірки. Не треба давати їм висіти та забирати всі поживні елементи з землі для себе. Немає стиглих огірків, тож рослина буде продукувати нові зав’язі.

В серпні потрібно змінити режим поливу. Не рекомендується зволожувати в ранішній час, якщо огірки ростуть у відкритому ґрунті. Річ в тому, що є вже багато холодної роси. Перезволоження може спровокувати грибкові захворювання та борошнисту росу. Поливати рекомендується молочною сироваткою, бо від цього огірки стануть більш солодкими та смачними.

Уважно доглядайте за листям. Старе, пожовкле чи з ознаками хвороби потрібно видаляти. Особливо це стосується нижнього листя.

В перший тиждень серпня полийте огірки розчином золи. На відро води додайте 2 склянки золи. Нехай настій проведе в спокої 2 доби, а потім вже можна поливати. Рекомендується полити двічі з інтервалом 5-7 днів.

Через 5 днів після першого поливу зробіть підживлення коров’яком чи курячим послідом. На 10 л води 2-3 кг засобу. Настояти протягом тижня, а потім в розчиненому вигляді треба використати для підливу під корінь. Розводять з водою в пропорції 1 до 10.

Схожі новини

Восени тільки така обробка для дерев правильна: жодних системних інсектицидів

Дерева потрібно обробити та підготувати до зими. Восени потрібно встигнути провести обробку, яка вважається найправильнішою. І жодних системних...

Що восени робити з гортензією, яка росла в кашпо на вулиці

Гортензію вирощують не тільки на клумбах в саду, але й в кашпо. Вона прекрасно виглядає та цвіте в...

Квітникарі пояснили, чому в жовтні не треба обробляти троянди системним інсектицидом

За троянди завжди болить душа, щоб вони не захворіли, щоб їх не поїдали попелиця та інші шкідники. З...

Чому квіти полуниці чи суниці всередині стали чорними

Ви очікуєте на врожай, але щось пішло не так. Кущі суниці та полуниці зацвіли і середина квітів стала...