ГоловнаДім ProstoWayНайголовніше підживлення в серпні, щоб огірки росли солодкі

Найголовніше підживлення в серпні, щоб огірки росли солодкі

Протягом серпня та вересня можна зібрати чималий врожай смачних та соковитих огірків. Головне — правильно їх підживити в цей період, щоб рослина мала стимул до росту та плодоношення.

Що треба робити

В першу чергу вчасно знімайте достиглі огірки. Не треба давати їм висіти та забирати всі поживні елементи з землі для себе. Немає стиглих огірків, тож рослина буде продукувати нові зав’язі.

В серпні потрібно змінити режим поливу. Не рекомендується зволожувати в ранішній час, якщо огірки ростуть у відкритому ґрунті. Річ в тому, що є вже багато холодної роси. Перезволоження може спровокувати грибкові захворювання та борошнисту росу. Поливати рекомендується молочною сироваткою, бо від цього огірки стануть більш солодкими та смачними.

Уважно доглядайте за листям. Старе, пожовкле чи з ознаками хвороби потрібно видаляти. Особливо це стосується нижнього листя.

В перший тиждень серпня полийте огірки розчином золи. На відро води додайте 2 склянки золи. Нехай настій проведе в спокої 2 доби, а потім вже можна поливати. Рекомендується полити двічі з інтервалом 5-7 днів.

Через 5 днів після першого поливу зробіть підживлення коров’яком чи курячим послідом. На 10 л води 2-3 кг засобу. Настояти протягом тижня, а потім в розчиненому вигляді треба використати для підливу під корінь. Розводять з водою в пропорції 1 до 10.

Схожі новини

Чим допоможе домашнім рослинам зубок часнику, якщо закопати його в горщик

В домашньому господарстві все згодиться. У квітникарів діє той самий принцип. В догляді за рослинами стільки всього потрібно...

Що покласти в вазу з букетом, щоб троянди простояли довше на 1 тиждень

Букет, який вам подарували, може простояти довше, ніж ви очікували. Секрет в спеціальних умовах, які треба створити в...

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...