ГоловнаДім ProstoWayНайгірше, що ви можете зробити в саду восени: спалювання сухої трави

Найгірше, що ви можете зробити в саду восени: спалювання сухої трави

Спалювання залишків та сухої трави — тенденція, від якої намагаються відходити. Щороку кажуть: не паліть траву, не робіть цього. Проте люди продовжують робити шкоду і природі, і собі. Пояснимо, чому не треба цього робити.

Не паліть траву в саду

Експерти з органічного вирощування рослин застерігають, що при спалюванні ґрунт втрачає родючість. Процедура знищує все живе. Дим, який виділяється, також є канцерогенним.

Якщо говорити мовою цифр, земля, на які було спалено траву та інші рослинні залишки. на відновлення потребує 2 роки. Тобто протягом цього часу ви не зможете повноцінно використовувати землю для вирощування рослин.

При спалюванні на місці вогнища земля прогрівається на глибину до 1 м. Температура підіймається до 200 градусів. Гине мікрофлора, комахи та все живе. Цих причин повинно буде достатньо, щоб перестати спалювати в саду, на городі та поруч рослинні залишки та тим паче суху траву.

А що робити з залишками рослин? Найкращим рішенням стане їх використання у вигляді компосту, який ви повернете назад в город. В результаті ви збережете ґрунт та підвищите його родючість.

Схожі новини

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...

П’ять вагомих причин почати вирощувати традесканцію Нанук

Про цю рослину знає багато людей, хоча більше за зовнішнім виглядом, ніж за назвою. Так зазвичай і трапляється....

Рекомендована квітникарями концентрація розчину з аміаком для підживлення домашніх рослин

Підтримувати домашні рослини необхідно регулярними підживленнями. Наприклад, квітникарі рекомендують використовувати аміак. Він потрібен для випадків невідкладного живлення, коли...