ГоловнаДім ProstoWayНаскільки ризиковано купляти гортензію восени для висаджування

Наскільки ризиковано купляти гортензію восени для висаджування

Про гортензію мріє чи не кожен садівник та власники ділянок, приватних будинків. Красива та багата квітка, яка вражає яскравістю та розмірами. Звичайно, при правильному вирощуванні. І виникає питання, наскільки восени доцільно купляти гортензію. Чи не ризикуєте ви втратити рослину.

Про весну та осінь

Почнімо з того, що ризики завжди є. Без них ніяк. Найкраще гортензію висаджувати навесні. Саме в цей період найкращий час для адаптації. Попереду літо, тож рослина має в запасі чимало часу на вкорінення.

Весною потрібно встигнути пересадити до початку активного руху соків. Потрібно зробити всі роботи з пересаджування в березні.

Стосовно осіннього сезону. Зараз можна побачити багато пропозицій з продажу гортензій. І є бажання придбати, але чи доцільно це робити. Восени можна пересаджувати цю прекрасну рослину, але досвідчені квітникарі рекомендують встигнути це зробити до середини вересня.

Пізніше висаджувати гортензію ризиковано, бо різкі погодні зміни та холодні нічні температури можуть привзести до гибелі неадаптованої рослини. Тому приймайте рішення з урахуванням погодних умов у вашому регіоні та беріть до уваги ризики.

Схожі новини

Експерти підказали, що робити з пакетами, які залишаються від покупного ґрунту

Хто займається вирощуванням розсади, будуть раді знайти спосіб застосування пакетів від ґрунту. Його доводиться часто купляти, а пакети...

Що робити з гострим перцем, який не встигає достигнути до холодів

До холодів не завжди рослини встигають досягнути зрілості, а точніше їх плоди. Так може статися й з гострим...

Що робити з листям, якого вдосталь нападало в саду

Неймовірно багато листя збирається щоосені. Голова йде обертом від того постійного прибирання території. Головне питання полягає в тому,...

Покроковий план розмноження ревеню, щоб він прийнявся на новому місці

Смак дитинства та рослина, про яку зараз не часто можна почути. В основному висаджують коренеплоди (цибуля, картопля, буряк,...