ГоловнаДім ProstoWayКвітникарі пояснили, як рахувати пари бруньок на гортензії для обрізки пагонів

Квітникарі пояснили, як рахувати пари бруньок на гортензії для обрізки пагонів

Гортензії регулярно обрізають для формування та омолодження, а також для покращення цвітіння. В рекомендаціях часто звучить фраза про кількість бруньок. Не всі знають, яким чином їх правильно рахувати, щоб не нашкодити рослині, а стимулювати до кращого розвитку.

Особливості підрахунку бруньок

Почнімо з загального визначення, що таке у рослини пара бруньок Це місце, звідки починає рости листя. На пагоні такі місця добре видно, тому прорахуватися буде складно.

Починати відлік бруньок потрібно від місця торішнього зрізу. Після 2-3 на відстані 1 см можна робити обрізку. І так на кожному пагоні.

Якщо в гортензії є гілка, яку ніколи не обрізали. І вона росте з основи, рахуйте бруньки з самого низу.

Можлива ще одна ситуація. Під торішнім зрізом могла прокинутися брунька, з якої виріс пагін. Якщо він вам потрібен, тоді для нього рахують бруньку також спочатку, тобто від стебла.

Якщо в гортензії листя вже немає, але обрізку треба провести, нічого страшного. Визначити місце росту можна за залишковими ознаками. На стеблі залишається світле місце, як трикутник. За ним можна порахувати бруньки та зробити зріз в потрібному місці.

Схожі новини

Експерти поділилися, яким чином можна підвищити морозостійкість плодових дерев

В садах, на дачах, біля будинку переважно вирощують груші та яблука. Захистити дерева та мати впевненість в тому,...

Чому на плодах яблуні та груші з’явилися чорні підшкірні плями

В період достигання плодів на плодах груші та яблуні може виникнути проблема чорних плям. Вони розташовуються під шкіркою....

Чотири фактори, які пояснюють гіркий смак плодів груші

В очікуванні врожаю солодких груш з'являється проблема гіркого присмаку. Це суттєво псує очікування. Особливо, коли воно потім не...

Горох буде рости швидко: п’ять факторів для покращення врожаю

Про горох часто можна почути, що він слабо росте. Насіяли, а він не сходить. Проріс, але не йде...