ГоловнаДім ProstoWayКоли сидерати краще не скошувати та не перекопувати

Коли сидерати краще не скошувати та не перекопувати

З сидератами справи досить прості. Потрібно насіяти, почекати, коли зійде, а потім скосити або перекопати. Але чи завжди потрібні такі дії з сидератами?

За період росту сидерати накопичують багато корисних речовин, а потім при перегниванні вивільняють їх в землю. Проте є нюанси зі складом самого ґрунту, що також треба брати до уваги.

Нехай ростуть далі

В деяких випадках дачники залишають рости сидератові культури без подальшого скошування або перекопування. Коли настане час, вони рослини самі ляжуть на землю, створивши шар мульчі. Вони перегниють під снігом, а потім навесні так само будуть збагачувати ґрунт своїми поживними елементами.

Зверніть увагу, якщо ґрунт нейтральний або лужний, тоді сидерати потрібно скошувати та перекопувати. А от з кислим ґрунтом корисного ефекту не вийде. Розкладання залишків рослинності буде надто тривалим, а чекати тривалий час немає можливості.

Для власників ділянок з кислим ґрунтом найкращим рішенням буде скосити сидерати та відправити їх в компост, що значно пришвидшить процес.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...