ГоловнаДім ProstoWayКоли саме восени обробляти дерева в саду від плодожерки

Коли саме восени обробляти дерева в саду від плодожерки

Плодожерка — шкідник, який широко розповсюджений. Щосезону потрібно проводити обробки, щоб популяція не збільшувалася. Яблунева плодожерка є небезпечним шкідником, який легко знищить ваш врожай.

Коли проводити обробку

Плодові дерева в саду потрібно обробляти тільки після опадання листя. Проведіть повну санацію дерева. Необхідно почистити його від відмерлої кори, видалити на старих деревах сучки. Якщо не провести чистку, шкідник буде мати безліч схованок на зиму.

Чим обробити

Найперше потрібно зібрати листя, щоб воно не лежало під деревом. Шкідники люблять такі схованки. Особливо, коли ви знаєте про його наявність на вашій ділянці.

Дерева в саду потрібно обробити мідним купоросом з концентрацією 3%. Візьміть 300 г засобу на 10 л води. Ретельно обробіть крону, щоб засіб повністю стікав по стовбуру та гілкам.

Пристовбурне коло дерева також потрібно обробити. Для цього використовують карбамід (сечовина). Розчин роблять концентрацією 5%. Це допоможе обробити ґрунт не тільки від плодожерки, але й від збудників інфекційних захворювань.

Для приготування розчину потрібно розчинити в 10 л води 500 г засобу. Обробіть пристовбурні кола. Таким чином шкідник не буде мати шансів зимувати ні на дереві, ні під ним.

Читайте також:

Садівники розповіли, чи потрібно на зиму обрізати та вкривати фізаліс

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...