ГоловнаДім ProstoWayГрядки в пристовбурному колі дерева: що можна вирощувати

Грядки в пристовбурному колі дерева: що можна вирощувати

Економія місця на ділянці передбачає створення нових варіантів грядок. Потрібно освоювати землю, яка до цього часу могла не привертати увагу. Наприклад, можна вирощувати різноманітні рослини в пристовбурному колі дерев.

Особливості поєднання грядок та дерев

В пристовбурному колі можна організувати вирощування рослин, які нормально розвиваються в затінку під кроною дерева. Потрібно тільки уважно ставитися до вибору культур, які ви хотіли б вирощувати. Між ними та деревами може бути несумісність.

Що можна вирощувати

До ідеї сумісності з рослинами  добре ставиться яблуня. В дорослого дерева велика крона, яка зможе захистити від прямого сонячного проміння. Аналогічно й груші.

Під вишнями та черешнями також можна розташувати посадки, але зверніть увагу на хвороби, які можуть бути однаковими з рослинами. Під цими деревами не рекомендується садити перці, помідори, баклажани, суницю.

Слива та алича також придатні для сумісного вирощування, але виключно з пряними травами. Про волоський горіх є різні думки. Теоретично він пригнічує інші рослини, але на практиці досить часто морква, буряки, кукурудза, квіти добре ростуть під його кроною.

Під деревами можна вирощувати кріп, салат, цибулю, щавель, часник, редиску, кінзу, кабачки, гарбузи, броколі, буряк, румбарбар, руколу, полуницю.

Читайте також:

П’ять кімнатних рослин, які люблять маленькі горщики

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...