ГоловнаДім ProstoWayЕксперти розповіли, чи потрібно вкривати кущі лохини на зиму

Експерти розповіли, чи потрібно вкривати кущі лохини на зиму

Лохина підкорила всіх, хто любить смачні та солодкі ягоди. Вирощування цієї культури не складніше за всі кущі, які стали традиційними для дачників ділянок: аґрус, смородина, малина. Лохина навіть має суттєві переваги, бо вона стійка до хвороб та прекрасно росте на кислих ґрунтах. Потрібно тільки дізнатися, як пережити зиму з такими посадками.

Чи потрібно вкривати кущі лохини

Почнімо з того, що це морозостійка культура. Але це не означає, що вона легко та просто переживе тріскучі морози. Неправильна підготовка до зими може стати причиною підмерзання, пошкодження пагонів, а підмерзлі бруньки не будуть родити ягоди.

Весняні погодні умови також роблять проблеми для лохини. Якщо прийде відлига, а потім знову вдарять морози, лохина отримає пошкодження, від яких також не буде плодити. Проблемою може стати й малосніжна зима. В таких випадках скелетні пагони висохнуть.

З цього можна зробити висновок, що лохина потребує захисту. На зиму кущі потрібно вкривати. Рекомендується це робити відразу після вологозарядного поливу.

Пагони потрібно обережно скріпити мотузкою та прихилити до землі. Після поливу це буде легше зробити, бо зволожені пагони стануть гнучкішими. Вкривати можна агроволокном, лапником, спанбондом. Зверніть увагу, що плівка для лохини сумнівний матеріал. Коли прогляне сонце, кущі під ним впріють без доступу повітря та вологи.

Коренева система також потребує захисту. Перший сніг, який випаде, стане для цього хорошим матеріалом. На вкриті кущі накидайте снігу. Їм від цього стане тільки краще та не дасть кореневій системі промерзнути.

Схожі новини

Квітникарі пояснили, чому домашні квіти треба іноді забувати поливати

Квітникарі користуються цим методом відновлення домашні рослин, коли бачать, що рослини стали здавати позиції, втрачати нормальний вигляд. І...

Через цю хворобу можна втратити весь плодовий сад

Саджанець за саджанцем — поступово нарощується зелена маса та сади розквітають. Велика прикрість може спіткати, коли через одне...

П’ять вагомих причин почати вирощувати традесканцію Нанук

Про цю рослину знає багато людей, хоча більше за зовнішнім виглядом, ніж за назвою. Так зазвичай і трапляється....

Рекомендована квітникарями концентрація розчину з аміаком для підживлення домашніх рослин

Підтримувати домашні рослини необхідно регулярними підживленнями. Наприклад, квітникарі рекомендують використовувати аміак. Він потрібен для випадків невідкладного живлення, коли...