ГоловнаДім ProstoWayЕксперти назвали п'ять факторів для ефективного вирощування лохини

Експерти назвали п’ять факторів для ефективного вирощування лохини

Ягоди лохини смачні та солодкі. Звичайно, що таку культуру хоче вирощувати багато людей. За популярністю лохина стала обганяти чорну смородину, хоча за смаковими властивостями їх не варто порівнювати, вони різні. Краще мати на ділянці обидва кущі, щоб було більше вітамінів. Лохину вирощувати не складніше, ніж смородину. Для неї потрібні такі умови:

Ґрунт. Лохина добре росте в пухкому та кислому ґрунті. Рекомендовано, щоб pH був від 4,8 до 5,5. Землю потрібно періодично розпушувати та видаляти бур’яни.

Полив. Норма становить по 2 відра на 1 кв.м. Регулярний полив — 2-3 рази на тиждень. В літню спеку лохині потрібне дощування.

Підживлення. Добрива вносять три рази на рік. Базовий набір компонентів для весни становить: 30 г нітрофоски, 20 г сірчанокислого калію, 20 г калійної солі. Вносять добрива до розпускання бруньок. Друге підживлення проводять в травні: 30 г азофоски. Осіннє підживлення: 60 г фосфорно-калійних добрив.

Обрізання. Перший раз крону починають формувати у віці куща 2-3 роки, потім при досягненні 5 років. Санітарну обрізку проводять двічі на рік для видалення поламананих, слабких, недостиглих або хворих пагонів.

Обробка від хвороб. Регулярна обробка фунгіцидами допоможе уникнути сірої гнилі, моніліозу та раку стебла. В основному лохина добре протистоїть хворобам.

Якщо дотримуватися регулярності догляду, кущі лохини будуть радувати врожайністю. Не забувайте, що на зиму кущі рекомендується вкривати. Особливо, коли зими безсніжні.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...