ГоловнаДім ProstoWayЕфективний спосіб розмітки грядки під посів редиски

Ефективний спосіб розмітки грядки під посів редиски

Хрустка та соковита редиска с один з перших видів весняних овочів, які потрапляють до свіжих салатів. Цінне вітамінне доповнення до раціону після зими. Сіяти потрібно вчасно та грамотно, щоб і виростити достатньо, і менше втрачати на проріджуванні.

Як правильно зробити розмітку

Сіяти редиску можна вже з кінця березня. Звичайно, потрібна достатньо плюсова температура. Проростає вже при +1-2 градуси. Не затягуйте, бо при збільшенні світлового дня та при збільшенні сонячної активності культура стрілкується, а ще знижується якість самих коренеплодів.

Зробіть собі легшу роботу. Підготуйте грядку за 2-3 тижні до посівів. Перекопайте, приберіть траву, коріння. Можна внести перегній, якщо з осені цього не робили. Безпосередньо перед посівами ґрунт треба розпушити.

Для швидкої та зручної розмітки потрібен лоток від яєць на 30 штук. На розпушений ґрунт прикладіть форму, трохи притисніть та таким чином опрацюйте всю грядку.

Такий метод розмітки дає можливість дотримуватися оптимальної ширини лунок, в кожну з яких треба викладати ппо 1 насінині. В результаті сходи будуть відразу проріджені, не буде стояти проблема загущеності. Ви зекономите собі час на подальшому догляді за грядкою.

При високій температурі повітря, вище +15-18 градусів потрібно буде забезпечити регулярний полив — через день. За 2-3 тижні можна буде збирати врожай. Кожні 10-14 днів можна підсівати насіння, щоб продовжити можливість споживання свіжої редиски.

Схожі новини

Дванадцять рослин для квітника без вимог до регулярного догляду

Коли говорять, що можна вирощувати рослини та не пропадати годинами в саду, звучить, ніби казка. Насправді дійсно є...

Квітникарі пояснили, чи дійсно заміокулькасу комфортно рости в темній кімнаті

Серед домашніх рослин заміокулькас займає почесне місце. Потужний, великий, ефектний. Таким він може бути, якщо умови дійсно будуть...

Чотирнадцять низькорослих квітів для альпійської гірки

Створення альпійської гірки супроводжується необхідністю вибрати рослини, які будуть доповнювати композицію, але не перекривати красу каменів. Будь-які сорти...

Десять рослин для клумби, які не потребують регулярних поливів

Коли звучить фраза «невибагливі рослини», вона діє магічним чином. Відразу виникає великий інтерес до них, навіть з'являється миттєве...