ГоловнаДім ProstoWayДобрива, через які картопля росте дрібною та несмачною

Добрива, через які картопля росте дрібною та несмачною

Картопля досить невибаглива, але певний запит на добрива має. Надлишок або дефіцит — однаково погано. Непідготовлений ґрунт або перенасичений добривами стануть причинами фіаско. Зрештою, отримати дрібний врожай — прикра історія для кожного дачника.

Чим не підживлювати картопляні посадки

Є кілька позицій. Агрономи та вже досвідчені городники, дачники знають, що не піде на користь свіжий гній. Таке добриво може стати не тільки джерелом різноманітних хвороб, але шкідників. Досить часто з гноєм на ділянку заселяються вовчки. Гній можна використовувати виключно в одному випадку, якщо він перепрів не менш як рік. Зверніть увагу на час внесення добрива — з осені на зиму, але не навесні.

На другому місці — картопляне лушпиння. Згадаймо про те, що з картоплі до нових коренеплодів можуть перейти також різноманітні хвороби. Немає сенсу своїми ж руками створювати собі проблему.

На третьому місці — деревний попіл. Він не такий безпечний, як може здатися, на перший погляд. Попіл має лужне середовище, тож змінює кислотність ґрунту.

На четвертому місці — курячий послід. В процесі активної вегетації становить небезпеку, бо може створити опіки рослині. Пошкоджена рослина буде не картоплини ростити, а рани загоювати.

Ще одна позиція — мінеральні добрива. Надлишок призводить до припинення розвитку картоплі. Коренеплоди перестають нарощувати масу та не збільшуються в розмірі. Також не підходять дріжджі. Картопля змінюється за смаковими властивостями не в кращу сторону.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...