ГоловнаДім ProstoWayДесять справ, які потрібно зробити в липні в саду біля будинка

Десять справ, які потрібно зробити в липні в саду біля будинка

Літо в розпалі, час проводити активний відпочинок, але в саду знову накопичилися справи. Потрібно все переробити, а там можна бути спокійними за всі насадження та порядок. Нагадаємо, які 10 справ обов’язково потрібно зробити в липні.

Плодові дерева. Потрібно перевірити їх, щоб не було шкідників. Час провести обрізку яблуням, вишням, сливам та черешні. Ціль — видалити кореневу поросль, вертикальні пагони на верхівці крони, а також волчкові пагони.

Полуниця. Якщо у вас росла полуниця, в липні сезон завершується. Видаліть старе листя з її кущів, вуса, якщо не будете розмножувати та прорихліть навколо землю.

Підживлення. Плодовим деревам час зробити підгодівлю. В липні починаються закладатися бруньки на врожай в наступному сезоні. І зараз дерева потребують додаткового живлення.

Плодові кущі. Вже з кінця червня біля кущів з ягодами багато роботи. Потрібно збирати врожай. Не пропустіть, бо птахи зроблять це за вас.

Полив. В липні може стояти досить спекотна погода. Рослини потребуватимуть додаткового поливу. Регламентуйте його. Якщо погода дощова, логічно, що роботи з поливами менше.

Рихлення ґрунту. Якщо в липні будуть дощі, використайте їх з користю для рослин. Рихліть землю навколо них.

Обробка квітів. При дощовій погоді контролюйте момент появи на квітах борошнистої роси та сірої гнилі. Обробіть квіти системними фунгіцидами.

Підгорніть квіти. Ґрунт біля квітів треба підгортати. Це один з етапів догляду в липні, наприклад, за багаторічниками.

Підживлення квітів. В липні квітам, які цвітуть, потрібні фосфорні та калійні добрива. Наприклад, їх потребують астильби, жоржини, клематиси, лілії, троянди, ехінацеї.

Мульчування багаторічників. Мульча допоможе менше проростати бур’янам та притримає потрібну квітам вологу.

Схожі новини

Експерти поділилися, яким чином можна підвищити морозостійкість плодових дерев

В садах, на дачах, біля будинку переважно вирощують груші та яблука. Захистити дерева та мати впевненість в тому,...

Чому на плодах яблуні та груші з’явилися чорні підшкірні плями

В період достигання плодів на плодах груші та яблуні може виникнути проблема чорних плям. Вони розташовуються під шкіркою....

Чотири фактори, які пояснюють гіркий смак плодів груші

В очікуванні врожаю солодких груш з'являється проблема гіркого присмаку. Це суттєво псує очікування. Особливо, коли воно потім не...

Горох буде рости швидко: п’ять факторів для покращення врожаю

Про горох часто можна почути, що він слабо росте. Насіяли, а він не сходить. Проріс, але не йде...