ГоловнаДім ProstoWayДачники поділилися досвідом, який спосіб розмноження хризантем найшвидший

Дачники поділилися досвідом, який спосіб розмноження хризантем найшвидший

Про хризантеми мріють всі, коли бачать ці квітучі кулі та яскраві кущі. Хто ж не захоче, щоб в нього на клумбі росла така краса. Питання тільки в тому, яким чином собі розмножити ті хризантеми, щоб довго не чекати на результат.

Про розмноження від дачників

Хризантеми можна розмножувати відводками та живцями. Подивіться восени біля куща з хризантемами, що біля нього наросло. Всі хризантеми дають відводки. Підніміть трохи бокові стебла та пошукайте. Знайшли? Чудово, можна обережно його підкопати та відділити.

Хризантеми
Хризантеми

Відводок посадіть в землю, полийте водою. Він швидко вкорениться. Можна посадити в горщик, щоб зберегти до весни, а потім вже висадити готову рослину у відкритий ґрунт.

Якщо з відводками не пощастило або з вами ніхто не захотів поділитися, тоді потрібно розмножувати методом живцювання. Пошукайте в кущі зелені пагони без квітки. Якщо є бутон, відріжте його. А далі все за стандартною схемою. Потрібно нижнє листя видалити, зверху два листки наполовину вкоротити та обрізати маківку. Вмокніть в коренеутворювач та вставте в землю.

На власному досвіді дачники порівняли цих два методи розмноження. На їх думку відводками розмножувати значно простіше та швидше. Живцювати можна, але потрібно запастися терпінням. Цей метод дещо довший.

Читайте також:

Осінній контроль перетяжок на деревах, щоб не втратити гілки

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...