ГоловнаДім ProstoWayЧим восени підживити черешню, щоб правильно підготувати до зими

Чим восени підживити черешню, щоб правильно підготувати до зими

Виростити здорове дерево черешні зі смачними ягодами — справа не проста, але можлива. Допоможе в цьому правильний догляд та підживлення. На кожному етапі вирощування використовують різні мінеральні та органічні добрива, але в цій статті будемо говорити про їх внесення в осінній період після завершення сезону плодоношення.

Чим підживити черешню восени

Цей період не менш важливий, ніж весна. Бо саме восени дерево має дефіцити, які потрібно закрити. Це допоможе не тільки підготуватися до нового сезону, але й підвищити морозостійкість черешні, імунітет щодо сприйняття інфекційних хвороб та грибкових захворювань.

Потрібно дочекатися, коли опаде листя з дерева, а тоді вже приступати до робіт. Внесення добрив проводять з вересня та до листопада. Спочатку прибирають опале листя та проводять санітарну обрізку. Обов’язково черешню треба полити та зробити ґрунт пухким в пристовбуровому колі.

Для черешні в осінній період проводять обробку методом обприскування препаратом “Циркон”. Черешня добре реагує на перепрілий гній, компост. Для дорослого дерева віком 7-8 років потрібно 50 кг. Таке підживлення проводять один раз на 2-3 роки.

Якщо використовуєте мінеральні добрива, тоді потрібно 150 г подвійного суперфосфату. Якщо звичайний, тоді 300 г. На крайній випадок можна провести полив відром води, з розчиненою склянкою золи. Після перших заморозків можна обприскати черешні сечовиною в розрахунку 30 г на 10 л води.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...