ГоловнаДім ProstoWayЧим восени підживити черешню, щоб правильно підготувати до зими

Чим восени підживити черешню, щоб правильно підготувати до зими

Виростити здорове дерево черешні зі смачними ягодами — справа не проста, але можлива. Допоможе в цьому правильний догляд та підживлення. На кожному етапі вирощування використовують різні мінеральні та органічні добрива, але в цій статті будемо говорити про їх внесення в осінній період після завершення сезону плодоношення.

Чим підживити черешню восени

Цей період не менш важливий, ніж весна. Бо саме восени дерево має дефіцити, які потрібно закрити. Це допоможе не тільки підготуватися до нового сезону, але й підвищити морозостійкість черешні, імунітет щодо сприйняття інфекційних хвороб та грибкових захворювань.

Потрібно дочекатися, коли опаде листя з дерева, а тоді вже приступати до робіт. Внесення добрив проводять з вересня та до листопада. Спочатку прибирають опале листя та проводять санітарну обрізку. Обов’язково черешню треба полити та зробити ґрунт пухким в пристовбуровому колі.

Для черешні в осінній період проводять обробку методом обприскування препаратом “Циркон”. Черешня добре реагує на перепрілий гній, компост. Для дорослого дерева віком 7-8 років потрібно 50 кг. Таке підживлення проводять один раз на 2-3 роки.

Якщо використовуєте мінеральні добрива, тоді потрібно 150 г подвійного суперфосфату. Якщо звичайний, тоді 300 г. На крайній випадок можна провести полив відром води, з розчиненою склянкою золи. Після перших заморозків можна обприскати черешні сечовиною в розрахунку 30 г на 10 л води.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...